Гумени патосници Gumex - Mercedes Citan (2012-) 217843 ЦЕНА: 1,070 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007) 211956 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999) 251089

Достапен

Шифра:251089

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999) 251089
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,4 кг

Тежина 6.38 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999) 251089”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2021993-1999
Врати се горе