Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006) - UNI 211607 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 176) A-Klasse (2012-) 218554 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 169) A-Klasse (2004-2012) 214406

Има на залиха

Sku:214406

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 169) A-Klasse (2004-2012) 214406
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 169) A-Klasse (2004-2012)

Weight 5.70 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 169) A-Klasse (2004-2012) 214406”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mercedes
Back to Top