Попуст
Гумени патосници Gumex - Mazda 6 (2003-2012) 213699 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755

Достапен

Шифра:214755

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755

Тежина 5.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesM-KlasseW 1642005-2011
MercedesMLW1662011-
Врати се горе