Гумени патосници Gumex - Mazda 6 (2003-2012) 213699 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755

Има на залиха

Sku:214755

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W164) M-Klasse (2005-2011)
Mercedes (W166) M-Klasse (2011-2015)

Weight 5.40 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesM-KlasseW 1642005-2011
MercedesMLW1662011-
Back to Top