Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 169) A-Klasse (2004-2012) 214406 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006) – UNI 211607

Има на залиха

Шифра:211607

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006) – UNI 211607
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006)

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006) – UNI 211607”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesM-KlasseW 163 - UNI2001-2006
Врати се горе