Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902

Има на залиха

Sku:216902

ЦЕНА: 1,250 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes Vito (W 639) (2003-2010), (2010-)
Mercedes Viano (W639) (2003-2010), (2010-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,9 кг

Weight 2.97 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesVITOW6392003-2010
MercedesVITOW6392010-
Back to Top