Попуст
Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902

Достапен

Шифра:216902

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902

Тежина 2.97 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesVITOW6392003-2010
MercedesVITOW6392010-
Врати се горе