Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-) 216244 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes Sprinter (2006-) 214875

Има на залиха

Шифра:214875

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes Sprinter (2006-) 214875
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes Sprinter (W906) (2006-2018)
Volkswagen Crafter (2006-2016)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.08 кг
Боја

Графитни, Силвер, Црн

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes Sprinter (2006-) 214875”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesSPRINTERСите типови2006-
Врати се горе