Попуст
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 246) B-Klasse (2011-) 218554 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999) 251089 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes Citan (2012-) 217843

Достапен

Шифра:217843

ЦЕНА: 963 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes Citan (2012-) 217843
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes-Benz CITAN (2012-)
Renault KANGOO (2008-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,8 кг

Тежина 2.79 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mercedes Citan (2012-) 217843”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesCITANСите типови2012-
Врати се горе