Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2013-) 219054 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 6 (2003-2012) 213699

Има на залиха

Шифра:213699

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 6 (2003-2012) 213699
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mazda 6 (2003-2012)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.92 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mazda 6 (2003-2012) 213699”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda6Сите типови2003-2012
Врати се горе