Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2004-2013) 214854 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Antara (2007-) 214945 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054

Има на залиха

Шифра:219054

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Mazda 3 (2004-2013)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,1 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda3Сите типови2013-
Врати се горе