Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2004-2013) 214854 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 6 (2003-2012) 213699 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054

Има на залиха

Sku:219054

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mazda 3 (2004-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2013-) 219054”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda3Сите типови2013-
Back to Top