Попуст
Гумени патосници Gumex - Mazda 2 (12007-) 212784 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2013-) 219054 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854

Достапен

Шифра:214854

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda3Сите типови2004-2013
Врати се горе