Гумени патосници Gumex - Mazda 2 (2007-) 212784 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2013-) 219054 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854

Има на залиха

Sku:214854

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mazda 2 (2007-2014)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Weight 4.40 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mazda 3 (2004-2013) 214854”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda3Сите типови2004-2013
Back to Top