Гумени патосници Gumex - Land Rover Freelander (1996-2006) 217124 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 3 (2004-2013) 214854 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Mazda 2 (2007-) 212784

Има на залиха

Шифра:212784

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mazda 2 (12007-) 212784
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mazda 2 (2007-2014)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mazda 2 (2007-) 212784”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mazda2Сите типови2007-
Врати се горе