Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 2 (2007-) 212784 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124

Има на залиха

Шифра:217124

ЦЕНА: 2,100 ден

Gumeni patosnici Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124

Land Rover Fr Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –eelander (1996-2006)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.24 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Land RoverFREELANDERСите типови1996-2006
Врати се горе