Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Mazda 2 (2007-) 212784 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124

Има на залиха

Sku:217124

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124
Land Rover Fr Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –eelander (1996-2006)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Land Rover Freelander (1996-2006) 217124”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Land RoverFREELANDERСите типови1996-2006
Back to Top