Гумени патосници Gumex - Kia Rio (2005-2011) 214595 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2005-2010) 214374 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Sorento (2009-2012) 216394

Има на залиха

Шифра:216394

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sorento (2009-2012) 216394

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Kia Sorento I (BL) (2002-2009)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 5.39 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia Sorento (2009-2012) 216394”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSORENTO
Врати се горе