Гумени патосници Gumex - Kia Cee'd (2012-) 217748 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Rio (2011-) 217298

Само 1 останати на залиха

Шифра:217298

ЦЕНА: 1,486 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Kia Rio (2011-) 217298

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Kia Rio (2011-2016)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,9 кг

Тежина 3.84 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia Rio (2011-) 217298”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaRIOСите типови2011-
Врати се горе