Попуст
Гумени патосници Gumex - Kia Rio (2011-) 217298 ЦЕНА: 1,330 ден 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2011-)  217108 ЦЕНА: 1,470 ден 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939

1 Достапни

Шифра:213939

ЦЕНА: 1,730 ден 1,557 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaPICANTOСите типови2004-2009
KiaPICANTOСите типови2009-2011
Врати се горе