Гумени патосници Gumex - Kia Rio (2011-) 217298 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2011-)  217108 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939

Има на залиха

Sku:213939

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)
Црна боја
Фиксација: не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,0 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaPICANTOСите типови2004-2009
KiaPICANTOСите типови2009-2011
Back to Top