SONAX Winter Beast Зимска течност за стакла 3 лит. - 135441 ЦЕНА: Original price was: 713 ден.Current price is: 499 ден.
GUMEX Типски гумени патосници Mercedes-Benz C-Class W205 (2015->) – 213026 ЦЕНА: 1,657 ден

Gumex Типски гумени патосници Hyundai Tucson (2016>) – 219688

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumex Типски гумени патосници Hyundai Tucson (2016>) – 219688

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.

Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.

Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.

Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.

Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Hyundai Tucson (2015-2020); Kia Sportage (2016-)

Боја: Црна

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,6 кг

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе