Попуст
Гумени патосници Gumex - Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733 ЦЕНА: 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037

1 Достапни

Шифра:214037

ЦЕНА: 1,683 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,8 кг

Тежина 5.73 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiTUCSONСите типови2004-2010
Врати се горе