Гумени патосници Gumex - Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037

1 in stock

Sku:214037

ЦЕНА: 1,960 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai Tucson (2004-2010)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,8 кг

Weight 5.73 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiTUCSONСите типови2004-2010
Back to Top