Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Tucson (2004-2010) 214037 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733

Има на залиха

Шифра:214733

ЦЕНА: 2,100 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai Santa Fe (2006-2012)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,4 кг

Тежина 5.32 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiSANTA FEСите типови2006-2012
Врати се горе