Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Tucson (2004-2010) 214037 ЦЕНА: 1,870 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733

Нема на залиха

Sku:214733

ЦЕНА: 1,870 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai Santa Fe (2006-2012)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Weight 5.32 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiSANTA FEСите типови2006-2012
Back to Top