Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 20 (2010-) 215462 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634

Има на залиха

Sku:216634

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai ix35 (2010-2015), (2015-)
Kia Sportage (2010-2015)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaiix 35Сите типови2010-2014
Hyundaiix 35Сите типови2014-
Back to Top