Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 20 (2010-) 215462 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634

Има на залиха

Шифра:216634

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai ix35 (2010-2015), (2015-)

Kia Sportage (2010-2015)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.24 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaiix 35Сите типови2010-2014
Hyundaiix 35Сите типови2014-
Врати се горе