Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 (2012-) 217668 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 20 (2010-) 215462

Има на залиха

Шифра:215462

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai ix 20 (2010-) 215462
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai ix20 (2010-)
Kia Venga (2010-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 20 (2010-) 215462”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaiix 20Сите типови2010-
Врати се горе