Гумени патосници Gumex - Hyundai i20 (2009-) 216094 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 (2012-) 217668 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 – Limousine (2007-2011) 214984

Има на залиха

Шифра:214984

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex -Hyundai i30 – Limousine (2007-2011) 214984

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai i30 Limousine (2007-2011)

Kia Cee´d (2007-2011)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.32 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 – Limousine (2007-2011) 214984”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii30Limousine2007-2011
Врати се горе