Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 - Limousine (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 20 (2010-) 215462 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668

Има на залиха

Шифра:217668

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai i30 (2012-2016)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,2 кг

Тежина 5.2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii30Сите типови2012-
Врати се горе