Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 - Limousine (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai ix 20 (2010-) 215462 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668

Има на залиха

Sku:217668

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai i30 (2012-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Weight 5.20 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii30Сите типови2012-
Back to Top