Попуст
Гумени патосници Gumex - Hyundai i10 (2008-2013) 215164 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 - Limousine (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094

Достапен

Шифра:216094

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii20Сите типови2009-
Врати се горе