Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Hyundai i10 (2008-2013) 215164 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai i30 - Limousine (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094

Има на залиха

Sku:216094

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai i20 (2009-2014)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii20Сите типови2009-
Back to Top