Гумени патосници Gumex - Hyundai Getz (2002-2008) 213430 ЦЕНА: 1,870 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai i20 (2009-) 216094 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai i10 (2008-2013) 215164

Достапен

Шифра:215164

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i10 (2008-2013) 215164
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai i10 (2008-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.15 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Hyundai i10 (2008-2013) 215164”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii10Сите типови2008-2013
Врати се горе