Гумени патосници Gumex - Hyundai Accent (2006-) 212684 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai i10 (2008-2013) 215164 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Getz (2002-2008) 213430

Има на залиха

Шифра:213430

ЦЕНА: 2,100 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Getz (2002-2008) 213430

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai Getz (2002-2008)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,7 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai Getz (2002-2008) 213430”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе