Гумени патосници Gumex - Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Getz (2002-2008) 213430 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684

Има на залиха

Sku:212684

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hunday Accent (2006-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiACCENTСите типови2006-
Back to Top