Гумени патосници Gumex - Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Getz (2002-2008) 213430 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684

Има на залиха

Шифра:212684

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hunday Accent (2006-)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Hyundai Accent (2006-) 212684”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HyundaiACCENTСите типови2006-
Врати се горе