Попуст
Гумени патосници Gumex - Honda Jazz (2004-2008), City (2004-2008) 214297 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Hyundai Accent (2006-) 212684 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122

Достапен

Шифра:216122

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Jazz (2008-2014)
Honda City (2009-2014)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCITYСите типови2009-
HondaJAZZСите типови2008-
Врати се горе