Гумени патосници Gumex - Honda Civic (2006-2011), (2012-) HB- Hatchback 214698 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Jazz (2004-2008), City (2004-2008) 214297

Има на залиха

Sku:214297

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Honda Jazz (2004-2008), City (2004-2008) 214297
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Jazz (2004-2008)
Honda City (2004-2008)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Honda Jazz (2004-2008), City (2004-2008) 214297”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCITYСите типови2004-2008
HondaJAZZСите типови2004-2008
HondaJAZZСите типови2004-2008
Back to Top