Гумени патосници Gumex - Honda Accord (2008-2012) 215282 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Civic (2006-2011), (2012-) HB- Hatchback 214698 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Crv (2007-2012) 212654

Има на залиха

Шифра:212654

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – Honda Crv (2007-2012) 212654
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda CR-V (2006-2012)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,6 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Honda Crv (2007-2012) 212654”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCRVСите типови2007-2012
Врати се горе