Попуст
Гумени патосници Gumex - Honda Crv (2007-2012) 212654 ЦЕНА: 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Jazz (2004-2008), City (2004-2008) 214297 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Civic (2006-2011), (2012-) HB- Hatchback 214698

Достапен

Шифра:214698

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Honda Civic (2006-2011), (2012-) HB- Hatchback 214698
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Civic HB-hatchback (2006-2011), (2012-2016)
Црн Бог
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Тежина 4.84 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Honda Civic (2006-2011), (2012-) HB- Hatchback 214698”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCIVICHB-hatchback2012-
HondaCIVICСите типови2006-2011
Врати се горе