Гумени патосници Gumex - Honda Accord (2003-2008) 213725 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Crv (2007-2012) 212654 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2008-2012) 215282

Има на залиха

Sku:215282

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Honda Accord (2008-2012) 215282
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Accord (2008-2012)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Weight 4.92 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2008-2012) 215282”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaACCORDСите типови2008-2012
Back to Top