Гумени патосници Gumex - Honda Accord (1996-2002) 250279 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Accord (2008-2012) 215282 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2003-2008) 213725

Има на залиха

Шифра:213725

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Honda Accord (2003-2008) 213725
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Accord (2003-2008)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Тежина 4.90 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2003-2008) 213725”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaACCORDСите типови2003-2008
Врати се горе