Гумени патосници Gumex - Ford Transit (2013-) 212095 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Accord (2003-2008) 213725 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Honda Accord (1996-2002) 250279

1 на залиха

Шифра:250279

ЦЕНА: 1,680 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Honda Accord (1996-2002) 250279
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda Accord (1996-2002)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Honda Accord (1996-2002) 250279”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaACCORDСите типови1996-2002
Врати се горе