Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Ford Mondeo (1993-2007) 251489 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Accord (1996-2002) 250279 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095

Нема на залиха

Шифра:212095

ЦЕНА: 1,071 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) – 2 ds

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 2,8 кг

Тежина 2.74 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordTRANSITV1842000-2006
FordTRANSITV1842006-2013
Врати се горе