Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Ford Ka II (2009-) 213685 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Mondeo (1993-2007) 251489 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864

Има на залиха

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Galaxy (2006-2015)
Ford Mondeo II (2007-2010)
Ford Mondeo III (2010-2014)
Ford S-Max (2007-2015)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг

Weight 4.77 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top