Гумени патосници Gumex - Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095 ЦЕНА: 1,000 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Mondeo (1993-2007) 251489

Има на залиха

Шифра:251489

ЦЕНА: 1,600 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Mondeo (1993-2007) 251489
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Mondeo (1993-2007)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Mondeo (1993-2007) 251489”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordMONDEOСите типови1993-2007
Врати се горе