Гумени патосници Gumex - Ford Galaxy (2011-2015) 215864 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Ka II (2009-) 213685

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex -Ford Ka II (2009-) 213685
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Panda II (2003-2012)
Fiat Panda III (2012-)
Fiat 500 (2007-)
Fiat 500e (2013-2019)
Fiat 500 Hybrid (2020-)
Ford KA II (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.08 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Ka II (2009-) 213685”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordKA IIСите типови
Врати се горе