Попуст
Гумени патосници Gumex - Ford Galaxy (2011-2015) 215864 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Mondeo II (2009-2010) III (2010-) 215864 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Ka II (2009-) 213685

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex -Ford Ka II (2009-) 213685

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.08 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Ford Ka II (2009-) 213685”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordKA IIСите типови
Врати се горе