Гумени патосници Гумекс - Ford C-Max (2010-), Grand C-Max (2010-) 215184 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822

1 in stock

Sku:218822

ЦЕНА: 1,000 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Tourneo Connect (2014-)
Ford Transit Connect (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,2 кг

Weight 2.20 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordCONNECTTourneo2014-
FordCONNECTTransit2014-
Back to Top