Гумени патосници Гумекс - Fiat Sedici (2006-) 218996 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822 ЦЕНА: 1,071 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford C-Max (2010-), Grand C-Max (2010-) 215184

Има на залиха

Шифра:215184

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford C-Max (2010-), Grand C-Max (2010-) 215184

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford C-Max (2010)

Ford Grand C-Max (2010-)

Ford Focus II (2005-2010)

Ford Focus III (2011-2018)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 3.91 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Ford C-Max (2010-), Grand C-Max (2010-) 215184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordC-MAXСите типови2010-
FordGRAND C-MAXСите типови2010-
Врати се горе