Гумени патосници Гумекс - Fiat Scudo (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Sedici (2006-) 218996 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Stilo, Bravo (2007-) 213339

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex -Fiat Stilo, Bravo (2007-) 213339
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Alfa Romeo Giulietta (2010-)
Fiat Bravo (2007)
Fiat Stilo (2007-)
Lancia Delta (2007-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Stilo, Bravo (2007-) 213339”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatBRAVOСите типови2007-
FiatSTILOСите типови2007-
Врати се горе