Гумени патосници Гумекс - Fiat Stilo, Bravo (2007-) 213339 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford C-Max (2010-), Grand C-Max (2010-) 215184 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Sedici (2006-) 218996

Има на залиха

Шифра:218996

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Sedici (2006-) 218996
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Sedici (2006-)
Suzuki SX4 (2005-)
Suzuki SX4 S-Cross (2013-)
Suzuki Swift (2005-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.94 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Sedici (2006-) 218996”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatSEDICIСите типови2006-
Врати се горе