Гумени патосници Гумекс - Fiat Panda II (2003-2012), 500 (2007-) 213685 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat 500 L (2013-) 219134 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Panda III (2012-) 213685

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Panda III (2012-) 213685
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Panda II (2003-2012)
Fiat Panda III (2012-)
Fiat 500 (2007-)
Fiat 500e (2013-2019)
Fiat 500 Hybrid (2020-)
Ford KA II (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Weight 5.08 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Fiat Panda III (2012-) 213685”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatPANDA IIIСите типови2012-
Back to Top