Гумени патосници Гумекс - Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Panda III (2012-) 213685 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Panda II (2003-2012), 500 (2007-) 213685

Има на залиха

Шифра:213685

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Panda II (2003-2012), 500 (2007-) 213685

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Fiat Panda II (2003-2012)

Fiat Panda III (2012-)

Fiat 500 (2007-)

Fiat 500e (2013-2019)

Fiat 500 Hybrid (2020-)

Ford KA II (2009-2016)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.08 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Panda II (2003-2012), 500 (2007-) 213685”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Fiat500Сите типови2007-
FiatPANDA IIСите типови2003-2012
Врати се горе