Гумени патосници Гумекс - Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Panda II (2003-2012), 500 (2007-) 213685 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774

Има на залиха

Шифра:214774

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Grande Punto (2006-)
Fiat Linea (2006-)
Fiat Punto Evo (2009-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,6 кг

Тежина 3.54 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatGRANDE PUNTOСите типови2006-
FiatLINEAСите типови2006-
FiatPUNTO EVOСите типови2009-
Врати се горе