Попуст
Гумени патосници Гумекс - Fiat Ducato (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950

Достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen JUMPER (2006-2014), (2014-)
Fiat DUCATO (2006-2014), (2014-)
Peugeot BOXER (2006-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.07 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatDUCATOСите типови2006-2014
FiatDUCATOСите типови2014-
Врати се горе