Гумени патосници Гумекс - Fiat Doblo II. (2009-) 217977 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2002-2006) 213448

1 на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Ducato (2002-2006) 213448

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen Jumper (2002-2006)

Peugeot Boxer (2002-2006)

Fiat Ducato (2002-2006)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: 1

Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.54 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2002-2006) 213448”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе