Попуст
Гумени патосници Гумекс - Fiat Doblo II. (2009-) 217977 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Ducato (2006-2014), (2014-) 214950 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2002-2006) 213448

Достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Ducato (2002-2006) 213448

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.54 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Fiat Ducato (2002-2006) 213448”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе