Попуст
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Matiz (1998-2005) 213096 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Ducato (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Doblo II. (2009-) 217977

Достапен

Шифра:217977

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Doblo II. (2009-) 217977
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Dobló II (2010-2015), (2015-)
Opel Combo D (2011-2017)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.63 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Fiat Doblo II. (2009-) 217977”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatDOBLO IIСите типови2009-
Врати се горе