Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F45) (2014) 220427 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (F30) (2012-) 218394 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494

Има на залиха

Шифра:214494

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Dacia Duster (2010-2017), (2018-)
Dacia Logan (2004-2012)
Dacia Logan MCV (2008-2012)
Dacia Sandero (2008-2012)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Тежина 4.94 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaDUSTERСите типови2010-
DaciaLOGANСите типови2004-2012
Врати се горе