Гумени патосници Гумекс - Dacia Duster (2010-) 214495 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Dacia Logan (2012-) 218408 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Lodgy (2013-) 218407

Има на залиха

Шифра:218407

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Lodgy (2013-) 218407

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Dacia Lodgy (2013-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,7 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Dacia Lodgy (2013-) 218407”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaLODGYСите типови2013-
Врати се горе