Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumpy (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797

1 in stock

Sku:213797

ЦЕНА: 1,800 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Xsara Picasso (2003-2010) – 5 ds
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 6 кг

Weight 4.50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top