Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumpy (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,350 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797

Само 1 останати на залиха

Шифра:213797

ЦЕНА: 1,929 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen Xsara Picasso (2003-2010) – 5 ds

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 6 кг

Тежина 4.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе